Miejski Urząd Pracy w Olsztynie
Kierowca samochodu ciężarowego
Miejsce pracy: Olsztyn
Numer: StPr/21/0586
OBOWIĄZKI:
transport ładunków kurierskich Godziny pracy wg. czasu pracy kierowcy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: Kurs- przewóz rzeczy
Uprawnienia: kurs prawa jazdy kat. C


Wymagania inne:

Ważne uprawnienia na przewóz rzeczy

Miejsce pracy:

Olsztyn


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie



Kategorie informacyjne

Najnowsze oferty pracy:

  • Operator sprzętu (walec / rozściełacz do asfaltu)

    Budimex SA

    Dodane: dzisiaj, Lokalizacja: warmińsko-mazurskie/ Olsztyn

    Zadania: Wykonywanie prac bitumicznych przy pomocy walca drogowego/ rozściełacza do asfaltu Przygotowywanie wyżej wymienionego sprzętu do prac w różnych warunkach Przeprowadzenie okresowych przeglądów konserwacyjnych zgodnie z instrukcją użytkowania Aplikuj...

  • Kierowca C+E

    Praca.pl Sp. z o.o.

    Dodane: dzisiaj, Lokalizacja: warmińsko-mazurskie/ Olsztyn

    Opis stanowiska: Bezpieczny transport towarów na terenie kraju oraz za granicą, Dbanie o powierzony sprzęt i ładunek, Prowadzenie dokumentacji przewozowej, Przestrzeganie przepisów ruchu drogowego oraz czasu pracy. Wymagania: Prawo jazdy kat. C+E, Doświadczenie...

Więcej ofert pracy
logo-rynek-pracy-w-Olsztynie

 2018 PRACA W OLSZTYNIE © WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE