Do realizacji dużych i prestiżowych kontraktów w imieniu swojego klienta, firmy wykonawczej realizującej projekty elektryczne i teletechniczne, poszukujemy doświadczonej osoby, która obejmie stanowisko:

Kierownik Kontraktu Instalacje Elektryczne

Miejsce pracy: Olsztyn

Nr Ref.: KKIE/09/2021

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za:
  • nadzorowanie procesu realizacji kontraktu
  • nadzór nad dokumentacją techniczną i harmonogramami
  • sporządzanie i analiza budżetu, harmonogramu oraz postępu wykonywanych prac
  • nadzorowanie i koordynowanie pracy podwykonawców
  • weryfikacja dokumentacji projektowej
  • optymalizacja realizacji robót
  • kontakt z podwykonawcami
  • raportowanie postępów prac
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (kierunek Elektrotechnika)
  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych
  • doświadczenie na stanowisku Kierownika Robót Elektrycznych
  • doświadczenie w tworzeniu dokumentacji budowlanej, wykonawczej i powykonawczej
  • dobra, praktyczna znajomość prawa budowlanego i przepisów BHP
  • znajomość MS Office, MS Project oraz AutoCAD
W zamian firma oferuje:
  • ciekawą, dającą możliwość realnego rozwoju zawodowego pracę
  • pracę  przy realizacji interesującego kontraktu,
  • zatrudnienie w formie umowy o pracę na atrakcyjnych warunkach,
  • niezbędne narzędzia pracy

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Najnowsze oferty pracy:

  • Przedstawiciel handlowy do zakupu złomu w tranzycie

    COGNOR S.A. Oddział Złomrex we Wrocławiu

    Zakres obowiązków: Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i Dostawców Współpraca i bieżąca obsługa Klientów i Dostawców Raportowanie wyników pracy Wymagania: Wykształcenie minimum średnie Znajomość lokalnego rynku złomu stalowego i metali nieżelaznych...

  • Magazynier

    Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim

    Dodane: dzisiaj, Lokalizacja: warmińsko-mazurskie/ Orneta

    praca w magazynie Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: