Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu
Kierownik nadzoru wodnego w olsztynku
Miejsce pracy: Olsztynek
Numer: StPr/21/0165
OBOWIĄZKI:
Miejsce pracy: Nadzór Wodny w Olsztynku ul. Mrongowiusza 30Zakres zadań wykonywanych na stanowisku Kierownika NW W Olsztynku:Organizowanie i kierowanie pracą podległych pracowników Nadzoru Wodnego.Prowadzenie postępowań administracyjnych w zakresie zgłoszeń wodnoprawnych.Nadzór nad utrzymywaniem i eksploatacją urządzeń wodnych oraz cieków zgodnie z obowiązującymi przepisami. Udział w akcjach zwalczania powodzi.Współpraca z gminnymi i powiatowymi zespołami reagowania kryzysowego oraz Wojewódzkim Centrum Zarządzania Kryzysowego.Zapewnienie należytego stanu technicznego i stanu bezpieczeństwa budowli hydrotechnicznych.Informowanie o zagrożeniach w sytuacji wystąpienia ekstremalnych zjawisk hydrologicznych.Współdziałanie w zakresie nadzoru nad wykonywaniem obowiązków użytkowników obwodów rybackich.Współudział w przygotowywaniu planu utrzymania wód i urządzeń wodnych oraz planu usuwania szkód. Współpraca z jednostkami samorządowymi oraz organami odpowiedzialnymi za ochronę środowiska i gospodarkę wodną w zakresie właściwości nadzoru wodnego.Nadzór nad konserwacją i eksploatacją sprzętu będącego na wyposażeniu nadzoru wodnego.Nadzór nad prowadzeniem książek obiektów budowlanych. Nadzór nad prowadzeniem sprawozdawczości w tym: książki pracy nadzoru, książki kontroli zewnętrznych, rejestru skarg i wniosków, ewidencji wyjść służbowych, ewidencji wyjazdów służbowych. Godziny pracy 7-15 lub 8-16 Wynagrodzenie: od 4200 zł brutto + dodatek za wysługę lat do 20%, bez pokrycia kosztów dojazdu/ zakwaterowania.Pierwsza umowa na okres próbny, potem na czas określony.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne

Wymagania inne:

Wykształcenie : wyższe techniczne. Doświadczenie zawodowe : staż pracy co najmniej 5 związany z funkcjonowaniem obiektów hydrotechnicznychUmiejętności, uprawnienia:znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel oraz Word, znajomość przepisów prawnych związanych z gospodarką wodną, umiejętność w zakresie kierowania zespołem pracowników, umiejętność rozwiązywania problemów technicznych oraz analizy i przyczyn ich postępowania, samodzielność, obowiązkowość, sumienność, punktualność, komunikatywność, dyspozycyjność.

Miejsce pracy:

Olsztynek

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu