Dr.Max to jedna z największych sieci franczyzowych aptek w kraju. Silna pozycja na rynku sprawia, że apteki uczestniczące w sieci franczyzowej są solidnym i stabilnym pracodawcą.

Głównym celem działalności sieci franczyzowej Dr.Max jest zapewnienie Pacjentom, jak najlepszej obsługi, konkurencyjnej oferty oraz profesjonalnej opieki farmaceutycznej. Dlatego dla sieci franczyzowej Dr.Max to ludzie są największym kapitałem. Wspólnie z nimi codziennie realizujemy najważniejsze dla Nas wartości: odpowiedzialność, odwaga, pacjent w centrum uwagi, troska.

Kierownik Regionalny ds. Inwestycji
Zakres obowiązków:
  • Planowanie inwestycji i remontów oraz ich prowadzenie i nadzór w lokalach aptecznych
  • Zatwierdzanie i rozliczanie inwestycji, sporządzanie dokumentacji
  • Prowadzenie prac dotyczących likwidacji lokali aptecznych
  • Utrzymanie odpowiedniego stanu technicznego lokalu i wyposażenia
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną
  • Koordynacja procesów zakupowych mebli
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane z zakresu zarządzania nieruchomościami, bądź o profilu technicznym
  • Doświadczenie we współpracy z firmami remontującymi
  • Umiejętność czytania i prowadzenia dokumentacji technicznej
Oferujemy:
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Udział w inicjatywach pracowniczych (konkursy, biegi firmowe, akcje charytatywne, działania proekologiczne)
  • Możliwość wdrażania rozwiązań usprawniających pracę zespołu
  • Wzajemne wsparcie (on-boarding, kultura wymiany informacji zwrotnych, szkolenia)
  • Koleżeńska atmosfera (mówimy sobie na „Ty”, brak dress codu, upominki dla nowych pracowników)
Oferujemy:
  • Multisport – dofinansowanie do karty sportowej
  • Lux-Med – prywatna opieka medyczna
  • Allianz – grupowe ubezpieczenie na życie
  • eTutor – kursy języków obcych
  • Program wsparcia pracowników – możliwość konsultacji ze specjalistami w zakresie doradztwa prawnego, finansowego, psychologicznego
  • Programy szkoleniowe (specjalistyczne, menadżerskie) – stały rozwój poprzez liczne szkolenia zawodowe i personalne wewnętrzne i zewnętrzne
  • Paczki świąteczne – dodatkowe upominki rzeczowe dla pracowników na Wielkanoc i Boże Narodzenie
  • Bonusy świąteczne – dodatkowe świadczenia pieniężne dla pracowników na Wielkanoc i Boże Narodzenie
  • Wyjścia integracyjne – odskocznia od codziennych obowiązków i szansa na odprężenie się na koszt pracodawcy
  • Wczasy pod gruszą – odpoczynek dofinansowany przez pracodawcę
  • Dofinansowanie wypoczynku dzieci – dodatek do kolonii i obozów dla Twoich pociech
  • Darmowy parking – dostępne miejsca parkingowe tuż przy wejściu do firmy