Dołącz do #Unikalnych, jako:
Kierownik robót drogowych
Lokalizacja Olsztyn

Obecnie do Oddziału Infrastruktury poszukujemy kandydatów do realizacji kontraktów na terenie województwa warmińsko-mazurskiego (DW 513 Lidzbark Warmiński).

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • Kontrolę jakości i terminowości robót na powierzonym odcinku,
  • Koordynację i nadzór nad podległymi pracownikami i podwykonawcami wraz z cyklicznym rozliczaniem terminowości i jakości przydzielonych do wykonania prac,
  • Planowanie oraz weryfikacja wykonanej produkcji w zakresie miesiąca i kwartału,
  • Analizę dokumentacji technicznej oraz sporządzanie przedmiarów oraz obmiarów prac,
  • Rozliczanie ilościowe oraz wartościowe prac podwykonawców na podstawie umów podwykonawczych oraz przedkładanie do zatwierdzenia przygotowanych rozliczeń kierownictwu budowy,
  • Dokonywanie odbiorów robót - zgodnie z wewnętrznymi procedurami,
  • Prowadzenie racjonalnej gospodarki sprzętowo-materiałowej,
  • Nadzorowanie spełniania wymogów BHP i Oś na kontrakcie,
  • Udział w naradach koordynacyjnych,
  • Udział w naradach z podwykonawcami.
Od kandydatów oczekujemy:
  • Wykształcenia wyższego budowlanego (min. inżynierskiego),
  • Minimum rocznego doświadczenia na stanowisku Kierownika Robót,
  • Posiadania uprawnień budowlanych do kierowania robotami drogowymi,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Znajomości MS Word, MS Excel i AutoCAD, Norma Pro,
  • Umiejętność harmonogramowania oraz kontroli kosztów,
  • Zdolności organizacyjnych i komunikatywności.
Zapewniamy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się polskiej firmie o zasięgu międzynarodowym, notowanej na GPW,
  • Zdobycie cennego doświadczenia w firmie, będącej liderem w regionie w branży drogowo-budowlanej,
  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, karta FitSport, dofinansowanie do wczasów, świadczenia świąteczne i okolicznościowe, imprezy integracyjne),
  • Niezbędne narzędzia do pracy, w tym sprzęt, samochód służbowy oraz w razie potrzeby również mieszkanie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji, w tym udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę.
Grupa Unibep to
największa firma budowlana z polskim kapitałem. Budujemy domy, apartamentowce, drogi, mosty, inwestycje przemysłowe i budynki użyteczności publicznej - zarówno w Polsce, jak i na rynkach zachodniej, północnej i wschodniej Europy. Od lat wygrywamy rankingi w kategorii największego polskiego eksportera usług budowlanych. Nasza historia i tożsamość sięga 1950 roku - od tego czasu nieustannie się rozwijamy, osiągamy coraz lepsze wyniki - a jakość realizacji to nasza karta przetargowa.

Najnowsze oferty pracy:

  • Operator sprzętu (walec / rozściełacz do asfaltu)

    Budimex SA

    Zadania: Wykonywanie prac bitumicznych przy pomocy walca drogowego/ rozściełacza do asfaltu Przygotowywanie wyżej wymienionego sprzętu do prac w różnych warunkach Przeprowadzenie okresowych przeglądów konserwacyjnych zgodnie z instrukcją użytkowania Aplikuj...

  • Kierowca C+E

    Praca.pl Sp. z o.o.

    Opis stanowiska: Bezpieczny transport towarów na terenie kraju oraz za granicą, Dbanie o powierzony sprzęt i ładunek, Prowadzenie dokumentacji przewozowej, Przestrzeganie przepisów ruchu drogowego oraz czasu pracy. Wymagania: Prawo jazdy kat. C+E, Doświadczenie...