Work & Business Solutions jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów dla branż technologicznych oraz produkcyjnych. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce i za granicą, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych.

Obecnie dla naszego Klienta, firmy technologicznej, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Kierownik Robót Elektrycznych

Miejsce pracy: Olsztyn (woj. warmińsko-mazurskie)
Nr ref.: KRE/21

Zakres obowiązków:
  • Samodzielne prowadzenie i realizacją projektów polegających na dostawach kompleksowych rozwiązań z zakresu teletechniki oraz AKPiA.
  • Projekty realizowane dla budynków przemysłowych (elektrownie, spalarnie, oczyszczalnie ścieków, stacje uzdatniania wody jak również np. obiektów hotelowych, apartamentowców, biurowców, etc.
  • Nadzór nad kadrą własną oraz podwykonawcami.
  • Dobór dostawców.
  • Koordynacja każdego etapu prac.
  • Kontrola kosztów.
  • Odbiory częściowe i końcowe.
  • Ścisłe przestrzeganie wymogów jakościowych klientów.
  • Współpraca z innymi działami w firmie.
  • Nadzór i odpowiedzialność za komplet dokumentacji (realizacja).
Wymagania:
  • Minimum 2-3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Kierownika Prac Elektrycznych (teletechnika / integracja).
  • Doświadczenie w organizacji i nadzorowaniu pracy własnej, pracy grupy pracowniczej oraz podwykonawców.
  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Umiejętności rozwiązywania problemów i proaktywna postawa w sytuacjach kryzysowych.
  • Mile widziane (ale nie konieczne) uprawnienia budowlane dla branży elektrycznej.
  • Umiejętność kontrolowania kosztów projektu.
  • Gotowość do pracy w delegacji (okolice Olsztyna).
  • Prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  •  Pracę w firmie technologicznej o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy uzależniony od wyników pracy.
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód).
  • Wsparcie w relokacji.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: ”Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Administratora, którym jest firma Work & Business Solutions z siedzibą w Krakowie, ul. Grochowa 7, z przeznaczeniem do wykorzystania ich w celu realizacji obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacji dla podmiotów współpracujących z Administratorem. Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej Administratora zamieszczonej na witrynie internetowej pod adresem https://www.wbspraca.pl/pl/polityka-prywatnosci”