Kierownik robót sanitarnych
Miejsce pracy: Olsztyn
NA TYM STANOWISKU BĘDZIESZ ODPOWIEDZIALNY ZA:
  • Realizację robót zgodnie z dokumentacją oraz przepisami prawa budowlanego.
  • Pełnienie samodzielnych funkcji technicznych na budowie, wynikających z Ustawy „Prawo Budowlane”.
  • Rozpracowanie dokumentacji dot. realizowanego zadania (przyjęcie stosowanej technologii robót, opracowanie harmonogramu dostaw materiałowych, sprzętu, transportu).
  • Kompletowanie brygad roboczych.
  • Podział zakresu robót pomiędzy majstrami zgodnie z przyjętym harmonogramem robót, oraz pozostałą kadrą techniczną.
  • Stałą kontrolę i koordynację wykonywanych prac przez własne brygady.
  • Sporządzanie harmonogramu dostaw materiałów i sprzętu w oparciu o harmonogram robót.
  • Kontrolę dostaw materiałów na budowę w zakresie terminowości, ilości i jakości.
  • Współpracę z podwykonawcami i usługodawcami obecnymi na zadaniu.
SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE JEŚLI POSIADASZ:
  • Wykształcenie wyższe techniczne, o kierunku Inżynierii Środowiska lub Budownictwa oraz znajomość procesów budowlanych.
  • Doświadczenie na stanowisku Kierownika Budowy lub Kierownika robót związanych z sieciami uzbrojenia terenu w swojej specjalności min. 3 lata.
  • Uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci i instalacji.
  • Uprawnienia budowlane drogowe bez ograniczeń.
  • Bardzo dobrą znajomość pakietu MS Office, Excel.
  • Dobrą znajomość MS Project.
  • Prawo jazdy kat. B-czynne.
  • Umiejętność planowania i organizacji robót.
  • Umiejętność tworzenia wniosków na roboty dodatkowe.
  • Bardzo dobra organizacja pracy.
Nasza oferta:
  • rynkowe wynagrodzenie
  • prywatna opieka medyczna dla Ciebie i rodziny
  • ubezpieczenie na życie
  • szkolenia branżowe i współpraca z ekspertami
  • atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. karta multisport, bilety do kina)
  • przyjazna atmosfera w pracy
  • bony podarunkowe
  • pożyczka mieszkaniowa

WIZJE ZMIENIAMY W RZECZYWISTOŚĆ

Jako Trakcja S.A. jesteśmy jedną z największych spółek giełdowych działających w sektorze budownictwa infrastrukturalnego i energetyki.

Rocznie realizujemy ponad 100 kontraktów budując i modernizują linie kolejowe, tramwajowe, autostrady i drogi ekspresowe, mosty, obiekty inżynieryjne oraz sieci elektroenergetyczne.

Jesteśmy dumni mogąc brać udział w skomplikowanych i innowacyjnych przedsięwzięciach infrastrukturalnych, takich jak:
  • modernizacja blisko 20% długości torów dedykowanych połączeniom obsługiwanym przez Pendolino,
  • budowa najnowocześniejszego w Polsce zaplecza technicznego dla obsługi pociągów aglomeracyjnych,
  • wyprodukowanie pierwszego w Polsce magazynu energii wytworzonej przez farmę wiatrową,
  • udział w budowie pierwszej w Niemczech elektrycznej autostrady dla ciężarówek,
  • dostawa zintegrowanego systemu dynamicznej informacji podróżnych i bezpieczeństwa pasażerów, zastosowanego poraz pierwszy na dworcu Łódź Fabryczna
  • przebudowa linii tramwajowej wraz z rewitalizacją mostu Piłsudskiego w Krakowie, czy systemu zasilania nowej sieci tramwajowej w Olsztynie,
  • zaprojektowanie, produkcja urządzeń i zmiana napięcia dla linii WKD z 600 V na 2 KV
oraz tysięcy innowacyjnych rozwiązań w energetyce i kolejnictwie wdrożonych w okresie ponad 70 lat naszej działalności.

Aplikacje:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą opcji APLIKUJ – DOŁĄCZ DO NAS. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.