Globetek jest międzynarodową agencją rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Działając na globalnym rynku współpracuje z największymi korporacjami branży energetycznej, petrochemicznej, budowlanej, konstrukcyjnej czy produkcji i automatyki, pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR.

Kierownik Robót Sanitarnych
Miejsce pracy: Olsztyn
Zakres obowiązków:
  • Prowadzenie prac w branży sanitarnej w zgodzie z dokumentacją techniczną, jakościową i harmonogramem,
  • Sporządzanie dokumentacji technicznej,
  • Odpowiedzialność za kontakty z zamawiającym, projektantem i działami wewnętrznymi firmy,
  • Kontrola nad jakością wykonywanych prac,
  • Prowadzenie prac zgodnie z budżetem,
  • Prowadzenie prac zgodnie z zasadami BHP,
  • Uczestnictwo w przygotowaniu ofert.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku Kierownika Robót Sanitarnych,
  • Uprawnienia do prowadzenia prac w branży sanitarnej bez ograniczeń,
  • Doskonała organizacja pracy własnej i podległego zespołu,
  • Znajomość prawa budowlanego,
  • Prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Umowa o pracę lub kontrakt B2B,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzenia swoich umiejętności w realizacji ciekawych inwestycji.