Kierownik Służby Pięter (k/m)
Olsztyn
Zadania
  • Zapewnienie i utrzymywanie wysokiego standardu usług świadczonych przez Dział Służby Pięter
  • Organizowanie, koordynowanie i kontrolowanie pracy w dziale
  • Kontrola czystości obszaru ogólnodostępnego i jakości wykonywanego sprzątania
  • Kontrolowanie czystości pokoi hotelowych
  • Nadzór nad efektywnością pracy personelu, ustalanie i kontrolowanie grafików
  • Rekrutacja i szkolenie pracowników
  • Zarządzanie magazynami ze środkami czystości oraz sprzętem
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi
  • Inwentaryzacja stanów magazynowych
Wymagania
  • Doświadczenie w pracy w dziale Służby Pięter
  • Znakomita organizacja pracy własnej i podległego zespołu
  • Dynamizm, zaangażowanie i sumienność
  • Dbałość o szczegóły
  • Dyspozycyjność i zdolność do pracy w warunkach podwyższonego stresu
  • Gotowość do pracy w systemie pracy weekendowej i zmianowej
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
Oferujemy
  • Przyjazną, nieformalną atmosferę pracy opartą na wzajemnym szacunku i zaufaniu, w pełnym entuzjazmu, profesjonalnym zespole
  • Umowę o pracę i motywacyjny system premiowy
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Specjalne stawki pracownicze dostępne na całym świecie we wszystkich hotelach sieci Hilton
  • Możliwość rozwoju kariery zawodowej w firmie realizującej projekty w wielu miastach Polski