Konsultant/-ka ds. Sprzedaży
Sklep Firmowy T-Mobile
Olsztyn
Czego możesz
się spodziewać?

Dzisiaj technologie pozwalają naszym Klientom prowadzić biznes, spełniać marzenia i dbać o relacje z bliskimi. Dzięki pracy w T-mobile możesz być częścią życia naszych Klientów. Obecnie poszukujemy zmotywowanych osób do naszego Sklepu Firmowego! Może to szansa dla Ciebie? Nie musisz mieć dużego doświadczenia w sprzedaży, nie pytamy Cię o wiek! Najważniejsza jest Twoja motywacja, zaangażowanie i umiejętność budowania dobrych relacji - nie tylko z klientem, ale także tych w zespole. W zamian oferujemy Ci naprawdę dobry system premiowy, rozwój i szkolenia wewnątrz firmy, czy platformę, w ramach której sam zdecydujesz jakie chcesz mieć benefity.

Zadania, które
na Ciebie
czekają:
  • Sprzedaż pełnej gamy produktów i usług świadczonych przez T-Mobile z wykorzystaniem dostępnych kanałów sprzedaży
  • Realizacja indywidualnych celów sprzedażowych, jakościowych i ilościowych
  • Profesjonalna obsługa Klientów T- Mobile
  • Budowanie przewagi rynkowej poprzez posprzedażową obsługę abonentów Sieci T-Mobile
W realizacji
zadań
pomoże Ci:
  • Nieprzeciętny potencjał handlowy poparty doświadczeniem i sukcesami w sprzedaży produktów i/lub usług
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów międzyludzkich
  • Umiejętność współpracy w zespole, dużo energii i wychodzenie z inicjatywą
  • Silne zorientowanie na realizację wyniku i pragnienie osiągania sukcesów
  • Pewność siebie i elastyczność w myśleniu
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Szkolenia i możliwość rozwoju
  • Ekstra dzień wolny - świętuj urodziny lub imieniny z najbliższymi
  • i wiele innych...