Olsztyńskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego sp. z o.o.
10-123 Olsztyn ul. Grunwaldzka 21a

Ogłasza nabór na stanowisko:
Koordynator ds. Organizacyjnych i Kadr
Miejsce pracy: Olsztyn

LICZBA ETATÓW: 1 etat

KWALIFIKACJE NIEZBĘDNE:
  • Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku z obsługą kadrowo-płacową
  • Praktyczna znajomość przepisów z zakresu: prawa pracy, kadrowo-płacowego, podatkowego i ubezpieczeń społecznych
  • Biegła obsługa komputera i bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Komunikatywność
  • Samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy, sumienność i dokładność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
OPIS STANOWISKA:
  • Kompleksowa i samodzielna obsługa kadrowo-płacowa w firmie (prowadzenie spraw kadrowych, akt osobowych, przygotowywaniem dokumentów związanych z nawiązaniem, przebiegiem oraz rozwiązaniem stosunku pracy, zarówno odnośnie zatrudnienia w ramach umowy o pracę jak i umów cywilnoprawnych)
  • Prowadzenie ewidencji i rozliczanie czasu pracy, absencji chorobowych, urlopów i innych nieobecności oraz prowadzenie dokumentacji z tym związanej (karty urlopowe, plany urlopowe, ekwiwalent za urlop)
  • Zarządzanie wynagrodzeniami: sporządzanie, naliczanie i weryfikacja list płac
  • Wprowadzanie i kontrola danych w systemie kadrowo-płacowym
  • Obsługa PPK i współpraca z inspektorem BHP
  • Sporządzanie deklaracji ZUS, GUS, PFRON, PIT
  • Przygotowywanie projektów wniosków, regulaminów, zarządzeń, uchwał, projektów pism zgodnie z potrzebami Spółki w zakresie spraw kadrowo-płacowych
  • Aktualizacja obowiązujących wewnątrzzakładowych dokumentów, zapewnienie zgodności z aktualnymi przepisami prawa, monitorowanie zmian w przepisach i wdrażanie ich w życie
  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej oraz wprowadzanie jej do sytemu elektronicznego, prowadzenie sekretariatu biura
  • Kompleksowa obsługa procesów związanych z wyborem wykonawców i zawarciem umów dotyczących obsługi biura
  • Przygotowanie kompletu dokumentów na Walne Zgromadzenia Wspólników Spółki (zwołanie, projekty uchwał, protokoły posiedzeń), udział i protokołowanie zebrań, kompletowanie i archiwizacja dokumentacji
  • Przygotowanie kompletu dokumentów na posiedzenia Rady Nadzorczej (zwołanie, projekty uchwał, protokoły posiedzeń), udział i protokołowanie zebrań, kompletowanie i archiwizacja dokumentacji
WYMAGANE DOKUMENTY I OŚWIADCZENIA:
  • List motywacyjny,
  • CV.
OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę
  • Pracę na samodzielnym stanowisku
  • Pracę na terenie miasta Olsztyna
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7:15 – 15:15
  • Pakiet świadczeń socjalnych z ZFŚS
  • Premie oparte o realizację indywidualnych celów wypłacane w systemie półrocznym
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach