Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego
Księgowy
Miejsce pracy: Dobre Miasto
Numer: StPr/21/0102
OBOWIĄZKI:
księgowanie dokumentów w KPiR, prowadzenie ewidencji VAT usług transportowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne

Miejsce pracy:

Dobre Miasto


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Sprzedawca części zamiennych

symbol miejsca pracyLokalizacja: Ostróda

Symbol data dodania oferty Dodane: 2021-02-24


Symbol firma Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie

zgodnie z programem stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak


Sprzedawca części zamiennych

symbol miejsca pracyLokalizacja: Olsztyn

Symbol data dodania oferty Dodane: 2021-02-24


Symbol firma Pracodawca: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

staż skierowany do osób bezrobotnych powyżej 30 roku życia, zarejestrowanych w MUP w Olsztynie, zgodnie z założeniami programu RPO.Staż w kancelarii doradztwa podatkowego. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Wymagania inne:...


Kategorie informacyjne

Najnowsze oferty pracy:

  • Serwisant systemów klimatyzacji i wentylacji

    Partner Serwis Sp. z o.o.

    Dodane: dzisiaj, Lokalizacja: warmińsko-mazurskie/ Olsztyn

    Zapraszamy Cię do kontaktu, jeżeli: posiadasz wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne, masz doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku, znasz podstawy budowy i zasady działania urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, znasz podstawy...

  • Konsultant Biura Obsługi Klienta

    VECTRA S.A.

    Dodane: dzisiaj, Lokalizacja: warmińsko-mazurskie/ Ostróda

    Wymagania: wykształcenie średnie; pożądane minimum 6. miesięczne doświadczenie na stanowisku o podobnym profilu, związanym z bezpośrednią obsługą klienta; obsługa komputera oraz urządzeń biurowych; umiejętności pracy w zespole; znajomość technik...

Więcej ofert pracy
logo-rynek-pracy-w-Olsztynie

 2018 PRACA W OLSZTYNIE © WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE