Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie
Księgowy
Miejsce pracy: Szczytno
Numer: StPr/22/0195
OBOWIĄZKI:
-naliczanie wynagrodzen pracownikow na podstawie umow o prace oraz umow cywilnoprawnych- weryfikacja poprawnosci danych i dokumentow kadrowych-zgłaszanie i wyrejestrowywanie pracownikow do/z ZUS - analizowanie przetworzenia dokumentow oraz ewentualna korekta- wspolpraca w zakresie zagadnien kadrowo-placowych z innymi dzialami oraz instytucjami zewnetrznymi (ZUS, US i inne)- przygotowywanie sprawozdań, deklaracji i innej niezbędnej dokumentacjipraca od poniedzialku do piatku w godz. 8-16-
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne, kierunek: technik rachunkowości, technik ekonomista, ksiegowy

Wymagania inne:

Wymagane doswiadczenie w prowadzeniu kadr i naliczaniu wynagrodzeń ( im dłuższe tym cenniejsze- min. 2 lata). Niezbędna bardzo dobra znajomość przepisow prawa pracy, zagadnien płacowych i ubezpieczen spolecznych. Dodatkowym atutem będzie znajomosc jednego z programów kadrowo-placowych: OPTIMA, SYMFONIA, ENOVA. Praktyczna znajomosc programu PLATNIK.

Miejsce pracy:

Szczytno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie