Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie
Kucharz kuchni arabskiej
Miejsce pracy: Szczytno
Numer: StPr/21/0114
OBOWIĄZKI:
przygotowywanie dan kuchni orientalnej, dbanie o utrzymanie czystości na stanowisku pracy, obsługa klienta
Miejsce pracy:

Szczytno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie

Symbol data dodania oferty Dodane: wczoraj

Symbol firma Pracodawca: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

Przygotowywanie potraw kuchnii indyjskiejgodziny pracy 12-20 Wymagania konieczne: Zawód: Pozostali kucharze (wymagany staż - lata: 1) Wykształcenie: średnie branżowe, gastronomiczne Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A1 -...

Sprzedawca części zamiennych

symbol miejsca pracyLokalizacja: Barczewo

Symbol firma Pracodawca: Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego

przygotowania śniadań i obiadów Wymagania konieczne: Zawód: Kucharz* Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne Wymagania inne: wymagania-oczekiwania pracodawcy: wykształcenie zawodowqe: kucharz; umiejętność posługiwania się sprzętem kuchennym