Kucharz
Miejsce pracy: Olsztyn
Obowiązki:
  • przygotowanie potraw zgodnie z przyjętymi standardami
  • zapewnienie wysokiej jakości produktów i usług
  • przestrzeganie norm i standardów HACCP
  • dbanie o prawidłowe magazynowanie żywności
Wymagania:
  • wykształcenie gastronomiczne lub doświadczenie w pracy na stanowisku kucharza
  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • wiedza z zakresu HACCP i dyscyplina w zachowaniu czystości i higieny pracy
  • kreatywność, pomysłowość, dużo energii i pasja do gotowania
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze etatu
  • pełen pakiet benefitów pracowniczych
  • pracę w zespole pasjonatów gotowania
  • możliwość realizacji własnych pomysłów
  • praca na wysokiej jakości produktach i sprzęcie