Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie
Kucharz
Miejsce pracy: Morąg
Numer: StPr/22/1349
OBOWIĄZKI:

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: kucharz

Miejsce pracy:

Morąg

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie

Najnowsze oferty pracy:

  • Technik Serwisu

    Praca.pl Sp. z o.o.

    Zadania: Wykonywanie przeglądów i napraw urządzeń technicznych. Diagnostyka i usuwanie awarii. Doradztwo techniczne dla klientów. Dbanie o wysoką jakość świadczonych usług i budowanie pozytywnych relacji z klientami. Dokumentowanie wykonanych prac...

  • Kierowca

    Zakres obowiązków: Bezpieczne i terminowe przewożenie towarów/klientów, Dbałość o powierzone pojazdy, Prowadzenie dokumentacji transportowej, Dostosowywanie się do przepisów ruchu drogowego, Utrzymywanie czystości pojazdu. Wymagania: Doświadczenie na...