Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Kurier rowerowy (k/m)
Miejsce pracy: Olsztyn
Nr ref.: KR/OLS/1221
Obowiązki:
  • dostarczanie posiłków z restauracji do klientów.
Wymagania:
  • smartfon z dostępem do Internetu,
  • pełnoletniość,
  • rower.
Oferujemy:
  • stałą stawkę godzinową - niezależnie od liczby zrealizowanych zamówień + dodatek za pracę w weekendy,
  • elastyczny grafik - Ty decydujesz kiedy chcesz jeździć!
  • bonus za zrealizowane zamówienia - im więcej dostarczysz, tym więcej zarobisz ponad stawkę godzinową!
  • odpowiedni strój do pracy - dostosowany do pogody,
  • odpowiednie przeszkolenie do pracy – nie musisz mieć doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy!
  • ciągłe wsparcie w pracy – do pomocy będzie zawsze gotowy zespół koordynatorów i dyspozytorów,
  • będziesz przez nas ubezpieczony/-a – NNW oraz OC, a dodatkowo, masz również możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej lub ubezpieczenia na życie,
  • napiwki od klientów - nie tylko w gotówce, ale również w aplikacji przy płatności on-line - wszystko trafi do Ciebie!
  • polecaj znajomych do pracy i zgarnij dodatkowe pieniądze!