Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia pacjentów. Dołącz do nas!

Obecnie poszukujemy osoby  na stanowisko:

Lekarz Stomatolog
Miejsce pracy: Ostróda
Centrum Stomatologiczne Medicover Centrum Uśmiechu
ul. Wojska Polskiego 3, Ostróda
ul. Sienkiewicza 29, Mława

Pracując w naszym Zespole, otrzymasz:

  • Gabinety wyposażone w nowoczesny sprzęt medyczny m.in. mikroskopy, kamery wewnątrzustne, skanery wewnątrzustne oraz wysokiej jakości materiały stomatologiczne,
  • Możliwość ścisłej współpracy i wymiany doświadczeń z innymi specjalistami,
  • Zapełniony grafik Pacjentów oraz możliwość pracy w kilku lokalizacjach,
  • Pracę na 4 ręce z wykwalifikowanym personelem,
  • Dostęp do kursów, szkoleń, warsztatów oraz aktualności dotyczących standardów wiedzy i leczenia,
  • Wsparcie Koordynatora Stomatologii i pracowników administracyjnych w codziennej pracy.
Zapraszamy do współpracy lekarzy dentystów:
  • posiadających prawo wykonywania zawodu,
  • z doświadczeniem w pracy z Pacjentem w zabiegach z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji, protetyki, chirurgii stomatologicznej, ortodoncji, stomatologii dziecięcej (możliwość rozwoju ścieżki eksperckiej),
  • mile widziany tytuł Lekarza specjalisty bądź w trakcie specjalizacji.
Do Twoich zadań należeć będzie:
  • kompleksowa opieka nad Pacjentem,
  • dbałość o zachowanie wysokich standardów medycznych w Centrum.

Jeśli powyższa oferta wydaje Ci się interesująca zadzwoń pod numer 692 702 299 lub  pozostaw nam swój kontakt (CV nie jest wymagane). Zadzwonimy w celu doprecyzowania szczegółów.

Najnowsze oferty pracy:

  • Elektromonter Sieci Trakcyjnej - kolej / tramwaj (m/k)

    Budimex SA

    Zadania: Demontaż elementów sieci trakcyjnej Montaż konstrukcji wsporczych sieci trakcyjnej Montaż osprzętu sieci trakcyjnej Montaż sekcji uszynienia grupowego Montaż sekcji sieci trakcyjnej Regulacja sieci trakcyjnej Aplikuj jeśli: Posiadasz min. 2 lata...

  • Lekarz Neurolog

    Medicover Sp. z o.o.

    Jeśli posiadasz: tytuł lekarza specjalisty bądź jesteś lekarzem w trakcie specjalizacji – po 2. roku specjalizacji prawo wykonywania zawodu umiejętność obsługi komputera Oferujemy: zatrudnienie w oparciu o UZ bądź KG – sam wybierasz elastyczne godziny...