Lider Zmiany w Magazynie
Miejsce pracy: Olsztyn

Od 30 lat dostarczamy naszym klientom efektywne rozwiązania
w zakresie zarządzania logistyką i globalnymi łańcuchami dostaw.
Zatrudniamy ponad 1700 pracowników w 30 oddziałach w Polsce i Europie.
Nasze wartości to innowacyjność, partnerstwo i ciągłe doskonalenie się.

Do Twoich zadań należeć będzie:
  • Organizowanie, planowanie i nadzór nad przebiegiem operacji magazynowych na danej zmianie
  • Nadzór nad przepływem dokumentacji magazynowo –transportowej
  • Zapewnienie utrzymywania porządku i dyscypliny na stanowiskach pracy
  • Posiadasz min. 2-letnie doświadczenie w pracy w magazynie
  • Posiadasz predyspozycje do kierowania grupą kilkunastu pracowników
  • Jesteś gotowa(y) do pracy w systemie 3 zmian
  • Posiadasz wykształcenie min. średnie
  • Masz aktualne uprawnienia na wózki widłowe UDT
  • Doświadczenie na kierowniczym stanowisku – mile widziane
  • Umiejętność pracy w systemie magazynowym – mile widziane
Korzyści dla Ciebie:
  • Wynagrodzenie stałe + premie + dodatki stażowe
  • Umowa o pracę
  • Sfinansowanie egzaminu UDT uprawniającego do obsługi wózków widłowych
  • Szkolenie przygotowujące do pracy
  • Wsparcie lidera zespołu
  • Medicover, ubezpieczenie na życie, karta sportowa
  • Dofinansowanie do wypoczynku i do nauki języka angielskiego
  • Koleżeńska, partnerska atmosfera w pracy
  • Szeroka baza szkoleń
  • Możliwość dodatkowego wynagrodzenia w przypadku polecenia do pracy znajomych
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ROHLIG SUUS Logistics SA z siedzibąw Warszawie (02-235), przy ul. Równoległej 4A, moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacjiw celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochroniedanych osobowych z dn. 27 kwietnia 2016 r.

Najnowsze oferty pracy:

  • Operator sprzętu (walec / rozściełacz do asfaltu)

    Budimex SA

    Zadania: Wykonywanie prac bitumicznych przy pomocy walca drogowego/ rozściełacza do asfaltu Przygotowywanie wyżej wymienionego sprzętu do prac w różnych warunkach Przeprowadzenie okresowych przeglądów konserwacyjnych zgodnie z instrukcją użytkowania Aplikuj...

  • Kierowca C+E

    Praca.pl Sp. z o.o.

    Opis stanowiska: Bezpieczny transport towarów na terenie kraju oraz za granicą, Dbanie o powierzony sprzęt i ładunek, Prowadzenie dokumentacji przewozowej, Przestrzeganie przepisów ruchu drogowego oraz czasu pracy. Wymagania: Prawo jazdy kat. C+E, Doświadczenie...