Powiatowy Urząd Pracy w Nidzicy
Magazynier- operator wózka widłowego
Miejsce pracy: Olsztynek
Numer: StPr/21/0389
OBOWIĄZKI:
Obsługa wózka widłowego, drobne prace magazynowe.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wysięgnikiem oraz wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem
Uprawnienia: badania sanitarno - epidemiologiczne

Miejsce pracy:

Olsztynek

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nidzicy