Miejski Urząd Pracy w Olsztynie
Magazynier
Miejsce pracy: Olsztyn
Numer: StPr/21/0571
OBOWIĄZKI:
kompletacja oraz pakowanie produktówpraca ze skanerem, rozlokowanie towaru w magazynie, załadunek i rozładunek towarówgodziny pracy między 7-22
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: obsługa komputera MS Ofice


Wymagania inne:

praca ze skaneram

Miejsce pracy:

Olsztyn


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie



Kategorie informacyjne

Najnowsze oferty pracy:

  • Serwisant

    Praca.pl Sp. z o.o.

    Dodane: dzisiaj, Lokalizacja: warmińsko-mazurskie/ Olsztyn

    Opis stanowiska: Diagnozowanie i naprawa usterek urządzeń, Prowadzenie regularnych prac konserwacyjnych i serwisowych, Udzielanie wsparcia technicznego i doradztwa klientom, Prowadzenie dokumentacji serwisowej. Wymagania: Doświadczenie w pracy na podobnym...

  • Specjalista / Specjalistka ds. handlowych z j. angielskim

    Praca.pl Sp. z o.o.

    Dodane: dzisiaj, Lokalizacja: warmińsko-mazurskie/ Olsztyn

    Jeśli posiadasz: Wykształcenie wyższe (ekonomia, zarządzanie, handel) Doświadczenia w sprzedaży Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. poziom B2 / C1) Umiejętność pracy z CRM Zaaplikuj! Twoim zakresem obowiązków będzie: Budowanie...

Więcej ofert pracy
logo-rynek-pracy-w-Olsztynie

 2018 PRACA W OLSZTYNIE © WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE