Polska firma HYDROPRESS od ponad 20 lat jest kompleksowym dostawcą elementów hydrauliki siłowej oraz usług w zakresie projektowania i produkcji urządzeń hydraulicznych. Firma dostarcza rozwiązania m.in. dla branży stoczniowej, energetycznej, hutniczej, rolniczej, leśnej oraz spożywczej za pośrednictwem własnego centrum logistycznego w Elblągu, 6 oddziałów i 7 biur handlowych w Polsce oraz oddziału w Kijowie na Ukrainie.

HYDROPRESS. BEZ PRZESTOJÓW OD 1997 ROKU.

Więcej informacji o firmie i ofercie znajduje się na stronie www.hydropress.pl

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Magazynier
Miejsce pracy: Olsztyn
Opis stanowiska pracy:
  • rozmieszczanie towaru na hali magazynowej
  • wypełnianie dokumentacji magazynowej
  • kompletowanie wysyłek
  • rozpakowywanie/ zapakowywanie
Wymagania:
  • wykształcenie techniczne zawodowe (preferowane średnie techniczne)
  • znajomość podstawowych zasad gospodarki magazynowej
  • prawo jazdy kat. B.
  • obsługa komputera (Windows, MS Office)
  • zaangażowanie i dobra organizacja pracy
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie oraz umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w trybie jednozmianowym / pn. - pt. w godz. 8:00 – 16:00/
  • dofinansowanie do pakietu sportowego
  • pakiet szkoleń z zakresu hydrauliki siłowej
  • pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze
Zapewniamy całkowitą dyskrecję. W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997 nr 133, poz. 883).