Ogłoszenie numer: 7915155, z dnia 2023-01-30

Firma MAG Dystrybucja - wiodący dystrybutor artykułów spożywczych największych polskich producentów takich jak: Maspex, Kompania Piwowarska, Żywiec Zdrój, Carlsberg, Grupa Żywiec do sieci sklepów spożywczych i gastronomii na terenie województw: warmińsko - mazurskiego. pomorskiego i kujawsko-pomorskiego.

Manager Floty (Samochody Ciężarowe)

Miejsce pracy: Olsztyn

Opis stanowiska

  • Zarządzanie i administracja dystrybucyjną flotą samochodów ciężarowych w 3 oddziałach –  łącznie ok 45 pojazdów;
  • prowadzenie dokumentacji flotowej, w tym nadzór i koordynacja rejestracji pojazdów, przeglądów technicznych, ważności polis ubezpieczeniowych;
  • nadzorowanie procesu realizacji i rozliczania napraw gwarancyjnych, pogwarancyjnych oraz akcji serwisowych;
  • weryfikacja szkód i nadzorowanie ich likwidacji;
  • organizowanie, koordynowanie bieżących napraw i usuwania awarii - stały kontakt z opiekunami w autoryzowanych serwisach;
  • nadzór nad flotą samochodów sezonowych – najem krótkookresowy;
  • monitorowanie wskaźników dotyczących techniki jazdy kierowców – przygotowywanie raportów, analiz i rekomendacji;
  • cykliczne weryfikacje stanu pojazdów i dbałości powierzonego mienia przez kierowców;
  • współpraca z zewnętrznym podmiotem rozliczającym czas pracy kierowców;
  • tworzenie raportów na potrzeby zarządcze;
  • podnoszenie jakości pracy kierowców poprzez – wspólne prace, systemy motywacyjne, szkolenia kompetencyjne.

Wymagania

  • ogólna wiedza techniczna z zakresu budowy pojazdów ciężarowych i/lub użytkowych;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • znajomość branży motoryzacyjnej i przepisów dotyczących ubezpieczeń OC/AC, OCP;
  • umiejętności korzystania z MS Office w szczególności MS Excel;
  • dobra organizacja czasu pracy;
  • sumienność, uczciwość i zaangażowanie w powierzone zadania;
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista, umiejętność egzekwowania ustaleń;
  • prawo jazdy kat. B, C.

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • zarządzanie flotą nowoczesnych pojazdów;
  • szkolenia kompetencyjne;
  • niezbędne narzędzia pracy.