LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, producenta maszyn budowlanych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Mechanik maszyn budowlanych
Miejsce pracy: Olsztyn
Zakres obowiązków:
  • rozwiązywanie problemów technicznych, identyfikacja problemów,
  • bieżące naprawy maszyn
  • wykonywanie przeglądów gwarancyjnych i pogwarancyjnych maszyn na terenie oddziału oraz u klienta,
  • diagnozowanie oraz naprawa usterek z zakresu mechaniki, hydrauliki i elektroniki,
  • przekazywanie i szkolenie operatorów w zakresie prawidłowej obsługi maszyn
  • dbałość o stanowisko pracy
Wymagania:
  • doświadczenie w serwisie maszyn budowlanych,
  • wykształcenie techniczne,
  • dobra znajomość układów mechanicznych i hydraulicznych, budowy maszyn, urządzeń przemysłowych,
  • umiejętność czytania schematów technicznych,
  • samodzielność, zaangażowanie i dyspozycyjność,
Oferujemy:
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę nad budowaniem sieci serwisu,
  • umowę o pracę na pełen etat,
  • prace w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód i inne),
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • dobrą atmosferę pracy.