EWT Automotive Polska Sp. z o.o.

poszukuje pracowników na stanowisko:

Mechanik pojazdów ciężarowych
Miejsce pracy: Olsztyn
Główne zadania na stanowisku pracy:
  • Wykonywanie przeglądów okresowych pojazdów zgodnie z zaleceniami producenta
  • Wykonywanie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych pojazdów zgodnie
    z technologią producenta
  • Wykonywanie innych czynności obsługi pojazdu zleconych przez Klienta
  • Obsługi narzędzi diagnostycznych
  • Utrzymanie prawidłowego stanu technicznego narzędzi/ urządzeń
Nasze oczekiwania:
  • Doświadczenie w naprawach pojazdów ciężarowych Mercedes Benz
  • Znajomość diagnostyki samochodowej
  • Rzetelność i uczciwość
  • Dobra organizacja pracy
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Obsługa komputera
  • Silne zorientowanie na zadowolenie Klienta i wysoką jakość napraw
  • Inicjatywa w działaniu
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Chęć podnoszenia kwalifikacji
W zamian oferujemy:
  • Pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Motywacyjny system wynagradzania
  • Możliwość dalszego rozwoju
  • Pakiet socjalny
  • Bezpłatną opiekę medyczną
  • Pakiety sportowe
  • Preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie