Firma Partner Serwis specjalizuje się w utrzymaniu ruchu oraz kompleksowym serwisie przemysłowym. W związku z rozwojem naszego oddziału w Olsztynie poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Mechanik
Miejsce pracy: Olsztyn
Zakres obowiązków:
  • Wykonywanie konserwacji i napraw maszyn i urządzeń
  • Podejmowanie działań korygujących i naprawczych
  • Bieżąca ocena stanu technicznego naprawianych i remontowanych urządzeń
Oczekiwania:
  • Wykształcenie minimum zawodowe –mechanik (mile widziane osoby do przyuczenia)
  • Mile widziane doświadczenie w dziale utrzymania ruchu,oraz uprawnienia spawalnicze (np. TIG, MIG/MAG, gazowe; uprawnienia UDT do obsługi wózka widłowego)
  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości
  • Dyspozycyjność do pracy w nadgodzinach, praca I zmianowa
  • Chęć do podjęcia stałej pracy i zaangażowanie
Oferujemy:
  • Stałą pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, system motywacyjny i zabezpieczenie socjalne
  • Dostęp do wiedzy i możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • możliwość rozwoju zawodowego i wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji,
  • pakiet benefitów (kartę Multisport, dofinansowanie wypoczynku, dofinansowanie nauki w formie szkoleń, kursów, studiów, pakiet medyczny),
  • Przyjazną atmosferę pracy, dobrego Szefa i zgrany zespół pracowników
Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Partner Serwis Sp. z o.o. z siedzibą w Elblągu, ul. Stoczniowa 2. Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji a także - w przypadku wyrażenia zgody - dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a Kandydat ma prawdo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez firmę Partner Serwis Sp. z o.o., 82-300 Elbląg, ul.Stoczniowa 2 (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.). Zgoda na przetwarzanie moich danych obejmuje także przetwarzanie tych danych w przyszłości, o ile nie zmieni się cel ich przetwarzania. Oświadczam, że jestem świadomy(a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych oraz że zostałem(am) poinformowany(a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania”.