Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego
Młodsza pielegniarka/rz/ - młodszy ratownik medyczny ambulatorium z izbą chorych
Miejsce pracy: Barczewo
Numer: StPr/21/0946
OBOWIĄZKI:
Wymagane wykształcenie minimum średnie kierunkowe oraz prawo do wykonywania zawodu pielęgniarki/rza, ratownika medycznego. O stanowisko może się ubiegać osoba posiadająca polskie obywatelstwo, posiadająca uregulowany stosunek do służby wojskowej, korzystająca z pełni praw publicznych, która daje rękojmię prawidłowego wykonywania działań, która nie był skazana prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo umyślne lub umyślne przestępstwo skarbowe albo wobec której nie został wydany prawomocny wyrok warunkowo umarzający postępowanie karne o takie przestępstwo, a także nie toczy się przeciwko niej postępowanie karne o takie przestępstwo.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pielęgniarka
Zawód: Ratownik medyczny
Wykształcenie: średnie branżowe, medyczne

Wymagania inne:

W Służbie Więziennej może pełnić służbę osoba: 1) posiadająca obywatelstwo polskie; 2) posiadająca uregulowany stosunek do służby wojskowej; 3) korzystająca z pełni praw publicznych; 4) która daje rękojmię prawidłowego wykonywania powierzonych zadań; 5) która nie była skazana prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo umyślne lub umyślne przestępstwo skarbowe albo wobec której nie został wydany prawomocny wyrok warunkowo umarzający postępowanie karne o takie przestępstwo, a także nie toczy się przeciwko niej postępowanie karne o takie przestępstwo; 6) dająca rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych; Szczegółowe informacje na stronie internetowej: sw.gov.pl ( w zakładce rekrutacja-oferty pracy)

Miejsce pracy:

Barczewo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 956 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego