Emitel S.A. poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Młodszy Specjalista / Specjalista w Grupie Technicznej (k/m)
Miejsce pracy: Olsztyn

Zadania:

  • Instalacja i utrzymanie infrastruktury telekomunikacyjnej, energetycznej i radiodyfuzyjnej
  • Usuwanie awarii i wykonywanie przeglądów urządzeń, pomiarów, konserwacji i napraw
  • Wykonywanie wywiadów technicznych
  • Udział w odbiorach technicznych, uruchomieniach i przekazywaniu do eksploatacji nowo instalowanych urządzeń
  • Udostępnianie infrastruktury obiektu klientom i podwykonawcom
Oczekiwania:
  • Wykształcenie średnie techniczne o profilu telekomunikacja, elektronika lub pokrewne
  • Wiedza z zakresu technologii i urządzeń telekomunikacyjnych, radiodyfuzji i/lub systemów elektroenergetycznych
  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości oraz w polach wysokiej częstotliwości
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Otwartość na pracę w systemie równoważnym i w pogotowiu technicznym
Oferujemy:
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w prestiżowej i stabilnej firmie będącej głównym operatorem technicznym naziemnej sieci radiowo-telewizyjnej w Polsce i liderem w zakresie dostarczania rozwiązań multimedialnych
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny system premiowania
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Szeroką ofertę szkoleniową
  • Program ubezpieczeniowy ze składką inwestycyjną opłacaną przez pracodawcę
  • Bezpłatną naukę języka angielskiego
  • Dofinansowanie wypoczynku
  • Pożyczki na cele mieszkaniowe
  • Dostęp do aplikacji z audiobookami
  • Płatny program poleceń pracowniczych