Jesteś otwarty na zdobywanie nowych doświadczeń? Chcesz stawiać czoło wyzwaniom w pełnym motywacji środowisku? Dołącz do zespołu TP TELTECH i razem z nami buduj swoją karierę.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Monter instalacji elektrycznych (OZE)
Miejsce pracy: Olsztyn
Nr ref.: DUSiT/2020

Zadania:

  • montaż instalacji fotowoltaicznych,
  • montaż konstrukcji dachowych oraz gruntowych,
  • prace elektryczne,
  • montaż inwerterów wraz z zabezpieczeniami po stronie AC i DC,
  • montaż tras kablowych,
  • wykonywanie uziemienia,
  • konfigurowanie i uruchamianie systemów.

Wymagania:

  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości,
  • prawo jazdy kat. B,
  • gotowość do wyjazdów służbowych,
  • dyspozycyjność.
Mile widziane:
  • wykształcenie minimum średnie techniczne, zawodowe elektryczne,
  • praktyczna znajomość zagadnień elektrycznych,
  • doświadczenie w pracach elektromonterskich,
  • doświadczenie w pracy związanej z instalacjami PV,
  • SEP do 1 KV,
  • uprawnienia UDT- OZE fotowoltaika,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • stabilną współpracę (forma współpracy do uzgodnienia),
  • prywatną opiekę medyczną oraz kartę sportową na preferencyjnych warunkach,
  • rabat na wybrane usługi Orange,
  • profesjonalny sprzęt i narzędzia,
  • współpracę z doświadczonym i profesjonalnym zespołem,
  • miłą atmosferę,
  • realizację ciekawych projektów.