Miejski Urząd Pracy w Olsztynie
Monter instalacji wodno-kanalizacyjnych
Miejsce pracy: Olsztyn
Numer: StPr/21/0834
OBOWIĄZKI:

wykonywanie prac konserwacyjnych i remontowych na istniejących sieciach wod-kan, wymiana uszkodzonej armatury wod-kan zgodnie z poleceniem przełożonego, usuwanie awarii powstałych na sieciach i urządzeniach wod-kan, prowadzenie prac podczas budowy nowych sieci i urządzeń wod-kan na podstawie dokumentacji projektowej, montaż i wymiana wodomierzy, kontrola zasuw, skrzynek hydrantowych, udział w odbiorach nowych sieci, rozruchu nowych urządzeń czy obiektów, prowadzenie dokumentacji związanej z prowadzonymi pracami (protokoły, notatki), obsługa narzędzi i urządzeń niezbędnych do wykonywanej pracy, kontrola stanu technicznego obsługiwanych urządzeń. Praca na terenie woj. warm-maz. Godziny pracy: 07-15

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Olsztyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

3 000 - 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie