Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie
Monter sieci wodnych i kanalizacyjnych
Miejsce pracy: Szczytno
Numer: StPr/21/0844
OBOWIĄZKI:
Budowa szamb, kanalizacji, produkcja kręgów do szamb, inne prace ziemne związane z budową sieci wodno-kanalizacyjnych, np. oczyszczalnie ścieków; Zakup myjki jest niezbędny do czyszczenia już posiadanego sprzętu, np. form do szamb, sprzętu do robót ziemnych, tj. zagęszczarki, koparki, wywrotki itp. Ponadto sprzęt może służyć także do odetkania zapchanych rur kanalizacyjnych. Agregat prądotwórczy będzie używany u klientów, u których nie ma dostępu do prądu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Szczytno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie