Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim
Monter wyrobów tekstylnych, z tektury i pokrewnych materiałów
Miejsce pracy: Lidzbark Warmiński
Numer: StPr/21/0475
OBOWIĄZKI:

montaż wyrobów tekstylnych

Miejsce pracy:

Lidzbark Warmiński

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim

Sprzedawca części zamiennych

symbol miejsca pracyLokalizacja: Ostróda

Symbol firma Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie

według stanowiska Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Wymagania inne: prawo jazdy kat.B, znajomość podst. eletry.

Sprzedawca części zamiennych

symbol miejsca pracyLokalizacja: Szczytno

Symbol firma Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie

Montaż konstrukcji fotowoltaicznych na gruncie oraz na dachach budynków jednorodzinnych Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Uprawnienia: praca na wysokości

Sprzedawca części zamiennych

symbol miejsca pracyLokalizacja: Lidzbark Warmiński

Symbol firma Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim

montaż i serwis urządzeń udojowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Uprawnienia: odpowiedzialność Uprawnienia: sumienność