Miejski Urząd Pracy w Olsztynie
Nauczyciel języka polskiego
Miejsce pracy: Olsztyn
Numer: StPr/21/1982
OBOWIĄZKI:
Obowiązki:• prowadzenie zajęć z słuchaczami,• bieżące i systematyczne uzupełnianie dokumentacji nauczycielskiej.Wymagania:• wykształcenie kierunkowe,• rzetelność,• obowiązkowośćPraca od piątku do niedzieli
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: uprawnienia pedagogiczne

Miejsce pracy:

Olsztyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 20 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie