Miejski Urząd Pracy w Olsztynie
Operator cnc
Miejsce pracy: Olsztyn
Numer: StPr/21/0808
OBOWIĄZKI:
USTAWIENIE PARAMETRÓW OBRABIARKI, NADZÓR NAD PRZEBIEGIEM PROCESU OBRÓBKI, PRACA ZGODNIE Z PROJEKTEM godziny pracy 6-14; 14-22; 22-6
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Operator obrabiarek sterowanych numerycznie (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)
Wykształcenie: podstawowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Wymagania inne:

DOBRA KONDYCJA FIZYCZNA I PSYCHICZNA, UMIEJĘTNOŚĆ OBSŁUGI OBRABIAREK NUMERYCZNYCH, PRACA POD PRESJĄ CZASU, CZYTANIE RYSUNKU TECHNICZNEGO, PRACA W SYSTEMIE 3-ZMIANOWYM, W BRYGADZIE MIĘDZYNARODOWEJ POSŁUGUJĄCEJ SIĘ JĘZYKIEM UKRAIŃSKIM W TYM KIEROWNIK ZMIANY, 3 miesiące doświadczenia na stanowisku operator CNC

Miejsce pracy:

Olsztyn

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 21,18 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie