Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim
Operator maszyn
Miejsce pracy: Lidzbark Warmiński
Numer: StPr/24/0133
OBOWIĄZKI:
obsługa maszyny na linii (pakowanie proszku i zszywanie worków)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Lidzbark Warmiński


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Sprzedawca części zamiennych

symbol miejsca pracyLokalizacja: Olsztyn

Symbol data dodania oferty Dodane: 2024-04-15


Symbol firma Pracodawca: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

Kompleksowa obsługa maszyn czyszczących w warunkach szczególnej ostrożności i zgodnie z instrukcją technologiczną; odpowiedzialność za prawidłowe działanie maszyn czyszczących poprzez nadzorowanie pracy poszczególnych podzespołów maszyn oraz...


Sprzedawca części zamiennych

symbol miejsca pracyLokalizacja: Lidzbark Warmiński

Symbol data dodania oferty Dodane: 2024-04-07


Symbol firma Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim

Obsługa maszyn, przygotowywanie produkcji, obsługa klientów. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne: znajomość Bisdid, Hdzma, CadMatic, SubiektGT


Kategorie informacyjne

Najnowsze oferty pracy:

  • Przedstawiciel Handlowy - Konsultant Edukacyjny

    Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne S.A.

    Dodane: dzisiaj, Lokalizacja: warmińsko-mazurskie/ Olsztyn

    Miejsce pracy: Olsztyn Twoim zadaniem będzie: Współpraca oraz budowanie długofalowych relacji w branży edukacyjnej – z dyrektorami szkół i przedszkoli, nauczycielami, pedagogami; Prowadzenie spotkań sprzedażowych w oparciu o materiały marketingowe,...

  • Doradca Klienta

    Adreams M. Smerda Sp.k.

    Dodane: dzisiaj, Lokalizacja: warmińsko-mazurskie/ Olsztyn

    Hej! Co będziesz robić w najbliższym czasie? A może chcesz zarobić i zdobyć doświadczenie w branży RTV/AGD/IT? Świetnie się składa, bo właśnie szukamy Doradcy Klienta. Nie musisz mieć doświadczenia, wystarczą chęci i pozytywne nastawienie!...

Więcej ofert pracy
logo-rynek-pracy-w-Olsztynie

 2018 PRACA W OLSZTYNIE © WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE