Operator Wózka Widłowego (Pracownik/Pracownica Terminalu)
Miejsce pracy: Olsztyn
Nr ref.: 89247_1619082296

Co jest dla nas ważne:

  • Twoje rzetelne podejście do pracy i chęć poznania firmy, w tym standardów obsługi naszych klientów i procesów operacyjnych w terminalu,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego (UDT).

Warunki zatrudnienia i wynagrodzenie:

  • Praca zmianowa, od poniedziałku do piątku - weekendy wolne,
  • Benefity: dofinansowanie opieki medycznej, karty sportowej, ubezpieczenia + możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego (firma płaci dodatkowe 3,5% Twojej pensji na Twoje indywidualne konto PPE),
  • Wynagrodzenie: zasadnicze + premia co miesiąc,
  • Oferujemy dwukrotnie wyższy niż ustawowy dodatek za pracę w godzinach nocnych,
  • Zatrudnienie od zaraz.

Na czym polega praca na terminalu w DB Schenker:

  • Rozładunek aut,
  • Rozwożenie towaru po powierzchni terminalu i wydanie go zgodnie z warunkami kontraktowymi,
  • Kompletacja towaru z użyciem mobilnych urządzeń,
  • Zabezpieczenie towaru do transportu (foliowanie, bindowanie),
  • Załadunek aut,
  • Staranność i dbałość o przepisy BHP dla bezpieczeństwa Twojego, całego naszego zespołu i towaru, który powierzają nam klienci.

Praca w Oddziale Olsztyn:

  • Miejsce pracy: ul. Jarzębinowa 14, 11-034, Stawiguda,

W formularzu aplikacyjnym, prosimy, wybierz rolę, na którą aplikujesz: Oddział OLSZTYN (STAWIGUDA) - Operator Wózka Widłowego (Pracownik Terminalu)

Najnowsze oferty pracy:

  • Operator sprzętu (walec / rozściełacz do asfaltu)

    Budimex SA

    Dodane: wczoraj, Lokalizacja: warmińsko-mazurskie/ Olsztyn

    Zadania: Wykonywanie prac bitumicznych przy pomocy walca drogowego/ rozściełacza do asfaltu Przygotowywanie wyżej wymienionego sprzętu do prac w różnych warunkach Przeprowadzenie okresowych przeglądów konserwacyjnych zgodnie z instrukcją użytkowania Aplikuj...

  • Kierowca C+E

    Praca.pl Sp. z o.o.

    Opis stanowiska: Bezpieczny transport towarów na terenie kraju oraz za granicą, Dbanie o powierzony sprzęt i ładunek, Prowadzenie dokumentacji przewozowej, Przestrzeganie przepisów ruchu drogowego oraz czasu pracy. Wymagania: Prawo jazdy kat. C+E, Doświadczenie...