Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie
Piekarz
Miejsce pracy: Pasym
Numer: StPr/24/0039
OBOWIĄZKI:
zgodnie z zawodemPraca 5 dni w tygodniu w porze nocnej w godzinach od 18 lub 19 (7 lub 8 godzin w zależności od potrzeb)Uwaga: mozliwość dojazdu z pracownikiem ze Szczytna
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Niezbędne doświadczenie min. 6 m-cy jako piekarz. Mile widziany zawód piekarz.Uwaga. Jeżeli osoba jest chętna do pracy a nigdy nie pracowała w danym zawodzie jest mozliwość przyuczenia do zawodu. Wynagrodzenie w takim przypadku do negocjacji z pracodawcą.

Miejsce pracy:

Pasym

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 700 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie