Miejski Urząd Pracy w Olsztynie
Podinspektor ds. finansowych jednostek oświatowych w wydziale edukacji
Miejsce pracy: Olsztyn
Numer: StPr/21/0906
OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie propozycji Wydziału Edukacji do założeń projektu budżetu Miasta, sposobu wykonywania budżetu Miasta i wieloletniej prognozy finansowej w zakresie oświaty.Przygotowywanie części opisowych do: projektu budżetu Miasta, informacji o przebiegu wykonania budżetu Miasta za I półrocze, rocznego sprawozdania z wykonania budżetu, w zakresie projektów planów/planów finansowych jednostek.Weryfikowanie materiałów informacyjnych do projektu budżetu Miasta, a także do projektu wieloletniej prognozy finansowej, projektów planów finansowych. Opiniowanie wniosków w sprawie zmian w planach finansowych jednostek oświatowych prowadzonych przez Miasto Olsztyn, w wieloletniej prognozie finansowej i przygotowywanie zestawienia danych i informacji w tym zakresie. Weryfikowanie sprawozdań wewnętrznych z wykonania budżetu przez jednostki oświatowe i sporządzanie analiz finansowych.pon 8-16 wt-pt 7:30-15:30szczegółowe informacje https://erekrutacje.olsztyn.eu/oferta/podinspektor-ds-finansowych-jednostek-oswiatowych-w-wydziale-edukacji-urzedu-miasta-olsztyna-knosaly-3-2
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Wymagania niezbędne: obywatelstwo polskie, wykształcenie wyższe, brak skazania prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych. znajomość przepisów: - ustawa o systemie oświaty, ustawa przepisy wprowadzające ustawę prawo oświatowe, ustawę prawo oświatowe oraz przepisy wykonawcze do tych ustaw, - ustawy o finansach publicznych oraz przepisy wykonawcze do tej ustawy.Wymagania dodatkowe: co najmniej roczny staż pracy w administracji samorządowej lub rządowej.

Miejsce pracy:

Olsztyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie