Miejski Urząd Pracy w Olsztynie
Podinspektor ds planowania w wydziale budżetu urzędu miasta olsztyna
Miejsce pracy: Olsztyn
Numer: StPr/21/1187
OBOWIĄZKI:
monitorowanie prawidłowości stosowania w procesie planowania, uchwalania i wykonywania budżetu miasta oraz wieloletniej prognozy finansowej, zasad wynikających z obowiązujących regulacji prawnych, w tym odnoszących się do planów finansowych miejskich jednostek organizacyjnych,udział w przygotowywaniu projektów uchwał Rady Miasta Olsztyna i zarządzeń Prezydenta Olsztyna w przedmiocie planowania, uchwalania i realizacji budżetu miasta oraz wieloletniej prognozy finansowej,udział w przygotowaniu założeń, procedur i instrukcji zapewniających prawidłowy przebieg procesów planowania, uchwalania i wykonywania budżetu miasta oraz wieloletniej prognozy finansowej,udział w sporządzaniu informacji i analiz z zakresu budżetu miasta, wieloletniej prognozy finansowej oraz planów finansowych miejskich jednostek organizacyjnych, na potrzeby planowania, kontroli i zarządzania finansami miasta, w tym zarządzania długiem ustalanie i rekomendowanie rozwiązań merytorycznych w sprawach prowadzonych na stanowisku w zakresie wynikającym z przepisów prawa i obowiązujących procedurGodziny pracy pon 8-16, wt-pt 7:30-15:30
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

obywatelstwo polskie, brak skazania prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych, wykształcenie wyższe ekonomiczne lub wyższe z co najmniej rocznym doświadczeniem zawodowym w dziedzinie sektora finansów publicznych, znajomość ustaw: - ustawy o finansach publicznych, - ustawy o dochodach jednostek samorządu terytorialnego, - ustawy o samorządzie gminnym, - ustawy o samorządzie powiatowym, znajomość podstawowych zagadnień makroekonomicznych, dobra znajomość obsługi komputera, w tym programów Word i Excel.

Miejsce pracy:

Olsztyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

2 800 - 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie