Miejski Urząd Pracy w Olsztynie
Pokojowa
Miejsce pracy: Olsztyn
Numer: StPr/23/0064
OBOWIĄZKI:
Sprzątanie pokoi, kuchni, łazienek. Utrzymywanie porządku w całym obiekcie.godziny pracy 9-13
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pokojowa (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 2)
Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Sprzątanie
Uprawnienia: kreatywność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Wymagania inne:

Mile widzina znajomość j. białoruskiego i rosyjskiego - goście hostelu to obcokrajowcy posługujący się tymi językami.

Miejsce pracy:

Olsztyn

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 22,8 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie