Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Biskupiec
Numer: StPr/21/0916
OBOWIĄZKI:
wg programu stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak


Wymagania inne:

Na staż może zostać skierowana osoba bezrobotna zarejestrowana wyłącznie w Urzędzie Pracy Powiatu Olsztyńskiego Filia w Biskupcu.

Miejsce pracy:

Biskupiec


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Sprzedawca części zamiennych

symbol miejsca pracyLokalizacja: Lidzbark Warmiński

Symbol data dodania oferty Dodane: 2021-09-14


Symbol firma Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim

Pomoc w przygotowywaniu różnego rodzaju potraw, ciast i deserów. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak, kierunek: kucharz-mile widziane Uprawnienia: wysoka kultura osobista Wymagania inne: brak przeciwskazań zdrowotnych


Sprzedawca części zamiennych

symbol miejsca pracyLokalizacja: Dobre Miasto

Symbol data dodania oferty Dodane: 2021-09-07


Symbol firma Pracodawca: Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego

pomoc w kuchni przy przygotowywaniu posiłków, zaopatrzenie kuchni, dowożenie posiłków Wymagania konieczne: Wykształcenie: gimnazjalne, brak


Sprzedawca części zamiennych

symbol miejsca pracyLokalizacja: Lidzbark Warmiński

Symbol data dodania oferty Dodane: 2021-09-06


Symbol firma Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim

Zgodnie z programem stażu


Kategorie informacyjne

Najnowsze oferty pracy:

  • Specjalista ds. Obsługi Klienta z j. niemieckim

    LeasingTeam Sp. z o.o

    Dodane: dzisiaj, Lokalizacja: warmińsko-mazurskie/ Olsztyn

    Wsparcie mailowe oraz telefoniczne (połączenia przychodzące) klientów niemieckojęzycznych Analiza potrzeb klientów Rejestrowanie zgłoszeń w systemie oraz aktualizacja statusu Zapewnianie wysokich standardów obsługi klienta Bardzo dobrej znajomości języka...

  • Referent ds. administracyjnych budowy

    Grupa ERBUD

    Dodane: dzisiaj, Lokalizacja: warmińsko-mazurskie/ Olsztyn

    Opis stanowiska: Prowadzenie dzienników korespondencyjnych oraz przyjmowanie i wysyłanie poczty; Pomoc w koordynacji bieżących spraw administracyjnych biura budowy; Zakup materiałów administracyjno-biurowych niezbędnych do funkcjonowania pracy na budowie;...

Więcej ofert pracy
logo-rynek-pracy-w-Olsztynie

 2018 PRACA W OLSZTYNIE © WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE