Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Lidzbark Warmiński
Numer: StPr/22/0305
OBOWIĄZKI:
obieranie, krojenie, szatkowsanie, siekanie warzyw i utrzymanie czystości w obrebie kuchni, czyszczenie sprzętu, powierzchni stołów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Lidzbark Warmiński


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Sprzedawca części zamiennych

symbol miejsca pracyLokalizacja: Lidzbark Warmiński

Symbol data dodania oferty Dodane: 2022-05-23


Symbol firma Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim

obróbka produktow niezbednych do przygotowania posiłków i dań oraz deserów Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: średnie zawodowe, brak


Sprzedawca części zamiennych

symbol miejsca pracyLokalizacja: Olsztyn

Symbol data dodania oferty Dodane: 2022-05-23


Symbol firma Pracodawca: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

Praca przy kuchni, zmywanie naczyń, produkcja dań z półproduktów, sprzątanie przestrzeni kuchennej. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Uprawnienia: książeczka sanepidowska


Sprzedawca części zamiennych

symbol miejsca pracyLokalizacja: Ostróda

Symbol data dodania oferty Dodane: 2022-05-18


Symbol firma Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie

Przygotowywanie produkótw i poddawanie ich obróbce termicznej Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak


Kategorie informacyjne

Najnowsze oferty pracy:

  • Pracownik produkcji

    Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie

    Dodane: wczoraj, Lokalizacja: warmińsko-mazurskie/ Ostróda

    Wykonywanie obróbki mechanicznej i wykańczającej. godziny pracy 6-14, 14-22 Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

  • Inspektor Nadzoru ds. budowlanych

    Olsztyńskie TBS Sp. zo.o.

    Dodane: wczoraj, Lokalizacja: warmińsko-mazurskie/ Olsztyn

    Opis stanowiska Zapewnienie bezpieczeństwa użytkowania i właściwego stanu technicznego nieruchomości, zgodnie z przepisami prawa budowlanego. Sporządzanie kosztorysów i przedmiarów, przeprowadzenie przeglądów budowlanych typowanie robót budowlanych....

Więcej ofert pracy
logo-rynek-pracy-w-Olsztynie

 2018 PRACA W OLSZTYNIE © WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE