Młodzieżowe Biuro Pracy Olsztyn
Pomoc kuchenna,kucharz
Miejsce pracy: Olsztyn
Numer: 28/4/2022
OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie posiłków, Pomoc na zmywaku
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Książeczka sanepidowska (Pracodawca pokryje koszty)

Miejsce pracy:

Olsztyn


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Młodzieżowe Biuro Pracy Olsztyn

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Sprzedawca części zamiennych

symbol miejsca pracyLokalizacja: Olsztyn

Symbol data dodania oferty Dodane: 2022-08-08


Symbol firma Pracodawca: Młodzieżowe Biuro Pracy Olsztyn

Przygotowywanie posiłków, Pomoc na zmywaku Wymagania inne: Książeczka sanepidowska (Pracodawca pokryje koszty)


Sprzedawca części zamiennych

symbol miejsca pracyLokalizacja: Olsztyn

Symbol data dodania oferty Dodane: 2022-07-27


Symbol firma Pracodawca: Młodzieżowe Biuro Pracy Olsztyn

Pomoc na kuchni,sprzątanie


Sprzedawca części zamiennych

symbol miejsca pracyLokalizacja: Olsztyn

Symbol data dodania oferty Dodane: 2022-07-24


Symbol firma Pracodawca: Młodzieżowe Biuro Pracy Olsztyn

pomoc przy przygotowywaniu posiłków


Kategorie informacyjne

Najnowsze oferty pracy:

  • Doradca Klienta

    Credit Agricole Bank Polska S.A.

    Dodane: dzisiaj, Lokalizacja: warmińsko-mazurskie/ Olsztyn

    Twoja rola sprzedajesz produkty bankowości detalicznej znajdujesz najlepsze rozwiązania finansowe dla Klientów pozyskujesz i budujesz długotrwałe relacje z Klientami realizacja dyspozycji Klienta dbasz o najwyższą jakość obsługi zgodnie ze standardami Banku...

  • Specjalista ds. ryzyka rynkowego

    Bank Pocztowy S.A.

    Dodane: dzisiaj, Lokalizacja: warmińsko-mazurskie/ Olsztyn

    Twój zakres obowiązków przygotowywanie analiz i raportów w zakresie ryzyka rynkowego opracowywanie raportów informacji zarządczej wdrażanie modeli ryzyka rynkowego sporządzanie wycen i parametryzacja modeli wyceny instrumentów finansowych tworzenie narzędzi...

Więcej ofert pracy
logo-rynek-pracy-w-Olsztynie

 2018 PRACA W OLSZTYNIE © WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE