Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim
Pomocniczy robotnik budowlany
Miejsce pracy: Lidzbark Warmiński
Numer: StPr/24/0278
OBOWIĄZKI:
Prace budowlane
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Lidzbark Warmiński

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim

Zobacz podobne oferty

Sprzedawca części zamiennych

symbol miejsca pracyLokalizacja: Orneta

Symbol data dodania oferty Dodane: 2024-04-29

Symbol firma Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim

prace proste związane z różnymi etapami budowy Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: predyspozycje: ogółna sprawność fizyczna

symbol miejsca pracyLokalizacja: Lidzbark Warmiński

Symbol data dodania oferty Dodane: 2024-04-28

ogólne prace budowlane Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

symbol miejsca pracyLokalizacja: Dobre Miasto

Symbol data dodania oferty Dodane: 2024-04-24

Symbol firma Pracodawca: Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego

prace porządkowe na budowie, drobne prace murarskie, rozładunek transportów i materiałów, wykonywanie prac ciesielsko-zbrojarskich Wymagania inne: