Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie
Pomocniczy robotnik budowlany
Miejsce pracy: Szczytno
Numer: StPr/21/0212
OBOWIĄZKI:

Prace związane z wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych, prace budowlane.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Szczytno


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Sprzedawca części zamiennych

symbol miejsca pracyLokalizacja: Lidzbark Warmiński

Symbol data dodania oferty Dodane: 2021-05-20


Symbol firma Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim

Wykonywanie robót ogólnobudowlanych. Remonty dachów (roboty na wysokościach). Wymagania konieczne: Uprawnienia: wykonywanie prac na wysokości Uprawnienia: pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole Uprawnienia: komunikatywność Uprawnienia:...


Kategorie informacyjne

Najnowsze oferty pracy:

  • Technik Farmaceutyczny [rekrutacja prowadzona online]

    Apteka Dr.Max

    Dodane: wczoraj, Lokalizacja: warmińsko-mazurskie/ Ostróda

    Obowiązki: wydawanie leków, doradzanie i udzielanie informacji pacjentom prawidłowe przyjmowanie i realizowanie recept realizacja celów sprzedażowych apteki monitorowanie stanów oraz terminów ważności preparatów w magazynie aptecznym przestrzeganie...

  • Magister Farmacji [rekrutacja prowadzona online]

    Apteka Dr.Max

    Dodane: wczoraj, Lokalizacja: warmińsko-mazurskie/ Ostróda

    Poszukujemy Magistra Farmacji na cały etat oraz dodatkowe godziny! Obowiązki: obsługa pacjentów na najwyższym poziomie sprzedaż leków oraz wykonywanie leków recepturowych i aptecznych prawidłowe przyjmowanie i realizowanie recept zamawianie towaru...

Więcej ofert pracy
logo-rynek-pracy-w-Olsztynie

 2018 PRACA W OLSZTYNIE © WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE