Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie
Pomocniczy robotnik drogowy
Miejsce pracy: Ostróda
Numer: StPr/21/0471
OBOWIĄZKI:
prace związane z budową dróg
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Ostróda

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie

Symbol data dodania oferty Dodane: wczoraj

Symbol firma Pracodawca: MPiPS - PGP

Przyjmowanie zamówień, przygotowanie kebaba, dbanie o czystość w lokalu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Uprawnienia: Książeczka sanepidowska Uprawnienia: Dbanie o czystość Uprawnienia: Bycie uprzejmym Uprawnienia:...

Sprzedawca części zamiennych

symbol miejsca pracyLokalizacja: Ostróda

Symbol firma Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie

Obsługa klienta, montaż mebli, rozwożenie mebli do klientów. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Uprawnienia: prawo jazdy kat. B Wymagania inne: Umiejetności obsługi wkrętarki.

zgodnie ze stanowiskiem Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Wymagania inne: Doswiadczenie mile widziane, Miejsce pracy: Ostróda i okolice.