Pośredniczymy w rejestracji pojazdów. Zajmujemy się tym kompleksowo, na terenie całego kraju. Zatrudniamy prawie 300 osób i szukamy dalej, bo nie chcemy stać w miejscu i potrzebujemy wsparcia. Jeśli lubisz wyzwania, cenisz sobie odważne myślenie i kreatywne działanie dołącz do naszego zespołu. Zapraszamy!

www.multiassist.pl

Pracownik administracyjno-biurowy
Miejsce pracy: Olsztyn
Twoje obowiązki
  • Zarządzanie korespondencją firmową
  • Koordynacja obiegu dokumentów
  • Obsługa Klienta
  • Bieżące wsparcie administracyjne współpracowników
Tego oczekujemy
  • Znajomość podstawowych aplikacji pakietu MS Office
  • Umiejętności nawiązywania kontaktów
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji i wykonywaniu powierzonych zadań
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność i zaangażowanie w realizację wytyczonych celów
  • Uśmiech wymagany bezwzględnie
To oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie z umową o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Komfortowe warunki pracy, bardzo dobra atmosfera