Miejski Urząd Pracy w Olsztynie
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Olsztyn
Numer: StPr/22/0915
OBOWIĄZKI:
zgodnie z programem stażustaż skierowany do osób bezrobotnych do 30 roku życia zgodnie z założeniami programu POWER
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Miejsce pracy:

Olsztyn


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

APLIKUJ TERAZ

Kategorie informacyjne

Najnowsze oferty pracy:

  • Specjalista ds. handlowych z j. niemieckim

    Praca.pl Sp. z o.o.

    Dodane: dzisiaj, Lokalizacja: warmińsko-mazurskie/ Olsztyn

    Zadania: Aktywne pozyskiwanie nowych klientów, Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami, Negocjacje warunków handlowych oraz prowadzenie rozmów handlowych również w języku niemieckim, Realizacja planów sprzedażowych, Współpraca z innymi...

  • Automatyk

    Praca.pl Sp. z o.o.

    Dodane: dzisiaj, Lokalizacja: warmińsko-mazurskie/ Olsztyn

    Zakres odpowiedzialności: Programowanie, uruchamianie oraz optymalizacja pracy systemów automatyki Diagnozowanie oraz usuwanie awarii maszyn Regularne przeprowadzanie inspekcji oraz konserwacji Monitoring oraz utrzymanie ciągłości pracy Współpraca z innymi...

Więcej ofert pracy
logo-rynek-pracy-w-Olsztynie

 2018 PRACA W OLSZTYNIE © WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE