Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Łęgajny
Numer: StPr/23/0408
OBOWIĄZKI:
wg. programu stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące


Wymagania inne:

oferta stażu przeznaczona dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w UPPO

Miejsce pracy:

Łęgajny


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego

APLIKUJ TERAZ

Kategorie informacyjne

Najnowsze oferty pracy:

  • Asystent nauczyciela w szkole

    Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim

    Dodane: dzisiaj, Lokalizacja: warmińsko-mazurskie/ Lidzbark Warmiński

    prowadzenie zajęć wychowawczych i opiekuńczych w świetlicy, opieka nad uczniami, przygotowywanie pomocy dydaktycznych, rozwiązywanie problemów pojawiających się w trakcie pobytu dzieci w szkole, nawiązywanie przyjaznych kontaktów z dzieckiem Wymagania inne:

  • Kierownik Działu Kontroli Jakości (wtryskownia tworzyw sztucznych, automotive)

    ALKAZ Sp. z o.o. S.K.

    Dodane: wczoraj, Lokalizacja: warmińsko-mazurskie/ Olsztyn

    Główne obszary odpowiedzialności: Współudział w opracowaniu strategii firmy w obszarze zarządzania jakością. Budowa i rozwój Działu Zarządzania Jakością. Sterowanie istniejącymi procesami produkcyjnymi. Tworzenie i analiza dokumentacji procesu...

Więcej ofert pracy
logo-rynek-pracy-w-Olsztynie

 2018 PRACA W OLSZTYNIE © WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE