Ogłoszenie numer: 8202720, z dnia 2023-05-03

Firma MAG Dystrybucja jest firmą handlową istniejącą na polskim rynku od 1995 roku. Od momentu rozpoczęcia działalności priorytetem jest konstruowanie najlepszych ofert na towary wiodących producentów w Polsce jak Grupa Maspex,  Kompania Piwowarska, Grupa Żywiec, Żywiec Zdrój, Nestle i innych, co w połączeniu z profesjonalną obsługą klienta i fachowością w realizacji dostaw powoduje, że jest cenionym partnerem rynku FMCG. Priorytetem firmy MAG Dystrybucja jest budowanie trwałych relacji z Klientami ale również z Pracownikami, doceniając potencjał który wnoszą swoim zaangażowaniem.

Pracownik biurowy

Miejsce pracy: Olsztyn

Opis stanowiska

  • Bieżąca obsługa zamówień (podstawowe doradztwo, sprzedaż, przyjmowanie zamówień)
  • Prowadzenie dokumentacji sprzedażowej
  • Wystawianie korekt
  • Wprowadzanie dokumentów do obiegu
  • Wykonywanie prac administracyjnych związanych ze sprawnym funkcjonowaniem biura
  • Fakturowanie (systemowych i telefonicznych) zamówień zakupu i sprzedaży towarów z oferty handlowej

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Bardzo dobra znajomość programu MS Office
  • Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Wysokie poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Wysoka kultura osobista

Dodatkowym atutem będzie:

  • Praktyczna znajomość i operatywność w systemie ERP CDN XL
  • Doświadczenie w pracy w dziale obsługi zamówień bądź w dziale obsługi klienta

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę na zastępstwo
  • Ciekawą i dynamiczną pracę
  • Możliwość skorzystania na preferencyjnych warunkach z ubezpieczenia medycznego oraz karty Multisport
  • miłą atmosferę i dobre warunki pracy